ZakazParkowania jest portalem społecznościowym zaprzyjaźnionej grupy malarzy z Gorzowa i regionu. Portal jest otwarty również dla innych nieprofesjonalnych i profesjonalnych twórców, przyjaciół, ludzi wrażliwych i ciekawych tego co się u nas dzieje.

Portal daje możliwość członkom grupy prezentację siebie i swoich prac oraz komunikację, zarówno w grupie, jak i z sympatykami naszych twórczych działań. Czynne uczestnictwo na portalu wymaga wstępnej rejestracji i logowania. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu otrzymuje się uprawnienia użytkownika rejestrowanego.

Użytkownik rejestrowany uzyskuje możliwość przeglądania, oceniania, komentowania i gromadzenia ulubionych dzieł twórców, uczestnictwa na forum lecz nie ma możliwości zamieszczania na portalu artykułów i zdjęć, natomiast użytkownik-autor uzyskuje dodatkowo prawo do umieszczania własnych artykułów, prowadzenia własnej galerii, dostępu do treści reglamentowanych. Uprawnienia użytkownika-autora nabywa się po ich nadaniu przez administratora - szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Najpierw zapoznaj się z regulaminem, a potem zarejestruj się!